Fermy drobiu ZAW-BUD

Ferma drobiu okolice Chodzieży

 

Nasza firma największe doświadczenie posiada w realizacji ferm drobiarskich. W przeciągu całej swojej działalności ZawBud wykonał ich blisko 450. Wybudowanie tak wielu obiektów utwierdziło nas w przekonaniu, że najważniejszym elementem planowania inwestycji jest zwrócenie uwagi na higienę i utrzymanie ciepła wewnątrz budynku. Gromadzone od kilkunastu lat doświadczenia pozwoliły na wypracowanie sprawdzonych rozwiązań.

Oferujemy budowę ferm w trzech wariantach:

  1. O konstrukcji stalowej opartej na wieńcu; ze ścianami z SUPOREX-u 24 cm + 12 cm z dwuwarstwowym styropianem;
  2. O konstrukcji stalowej opartej na słupach stalowych; z obudową hali wykonaną z blachy trapezowej wraz z izolacją lub z płyty warstwowej;
  3. O konstrukcji stalowej ramowej, uzupełnionej między słupami ściankami z SUPOREX-u 24 cm + 12 cm z dwuwarstwowym styropianem.

Gwarantujemy, że tak wykonane obiekty, z ociepleniem dachu za pomocą kombinacji folii paroszczelnej i paroprzepuszczalnej oraz wełny mineralnej, będą wyjątkowo suche i ciepłe. Jesteśmy w stanie wykonać obiekty o dowolnych wymiarach – fermy o szerokości od 12 do 25 metrów budujemy bez podpór dachu. Oczywiście zarówno samą konstrukcję, jak i zastosowane materiały izolacyjne, dostosujemy do indywidualnych potrzeb inwestora. ZawBud będzie służył swoim doświadczeniem i doradzał Państwu przy podejmowaniu decyzji od przygotowania projektu aż do oddania budynku.

Hale drobiarskie budujemy w ciągu 15 tygodni.

Ferma drobiu – okolice Wąbrzeźna

3  Ferma drobiu - okolice Wąbrzeźna 2 Ferma drobiu - okolice Wąbrzeźna

Ferma drobiu – okolice Międzyrzeca Podlaskiego

Ferma drobiu - okolice Międzyrzeca Podlaskiego 1Ferma drobiu - okolice Międzyrzeca Podlaskiego 2 Ferma drobiu - okolice Międzyrzeca Podlaskiego 4 Ferma drobiu - okolice Międzyrzeca Podlaskiego

Dodaj komentarz