Wykrywanie rui EUROMILK

1znajdzsprzedawcezobaczfilmydodaj_film

 

 

InterPuls Wykrywanie Rui to innowacyjny, prosty system, który pokazuje dokładnie kiedy każda indywidualna krowa jest w rui.
1) PROSTA INSTALACJA
Wystarczy tylko założyć specjalny pedometr na nogę krowy oraz połączyć antenę podłogową ze stali kwasoodpornej do Jednostki Kontrolującej Wykrywania Rui.
           
2) ŁATWA OBSŁUGA
Pedometry stale monitorują aktywność krów, oraz przesyłają dane Jednostki Sterującej w odstępach co 2 godzinyKiedy ruja jest wykryta, zielone światło zaczyna migać.

 
3) SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Szczegółowe informacje mogą być wyświetlane na każdym komputerze PC, lub na telefonie komórkowym podłączonym do Jednostki Sterującej bezpośrednio lub za pomocą internetu.
Rolnik lub weterynarz natychmiast wiedzą, która krowa  jest w rui, kiedy ruja się zaczęła, oraz kiedy należy wykonać inseminację.
Można również wykonać przejrzyste podsumowania aktywności każdej krowy w odstępach czasu 2 godz. przez dowolny czas.
4) SERWIS NA ODLEGŁOŚĆ
Za pomocą specjalnego hasła, możemy wykonywać serwis na odległość przez internet taki jak: nastawianie czułości anteny, zmiana parametrów pracy, monitorowanie pracy systemu.
Taka możliwość eliminuje koszty serwisu.
5) MAŁA INWESTYCJA – SYSTEM MODUŁOWY
W stadzie liczącym 100 krów wystarczające jest użycie 30 pedometrów.
System jest zbudowany z modułów: System jest w stanie kontrolować do 16 stacji paszowych, i może również współpracować z Systemem Zarządzania Stadem iMilk700
6) NIEWYOBRAŻALNE OSZCZEDNOŚĆI
Wykrywanie Rui to oferta najbardziej zaawansowanego technologicznie systemu monitorowania twojego stada krów. Szybka reakcja na zmiany aktywności to większa wydajność każdej krowy, oraz oszczędność czasu.

KORZYŚCI:
  • 90% wykrywanych rui
  • dokładne wskazanie czasu inseminacji
  • dostępne w wersji na nogę i szyję krowy
  • działa jako odzielny system jak również w Systemie Zarządzania Stadem
  • łatwa obsługa
  • identyfikacja krowy i pomiar aktywności w jednym
  • certyfikat ISO

Jedna odpowiedź na „“Wykrywanie rui EUROMILK””

Dodaj komentarz