Rolnik – Farmer Roku

Rolnik-Farmer-Roku_640x380
Rolnik – Farmer Roku
głosy: 0 ,średnia: 0.00

Uroczysta finałowa gala XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku odbyła się 2 lutego w Warszawie.

Podczas uroczystości finaliści konkursy uhonorowani zostali tytułem Rolnik Farmer Roku 2017 oraz otrzymali statuetki  w postaci złotych jabłek. Laureaci wyłaniani są w kilku kategoriach: gospodarstwa rodzinne, ogrodnictwo, gospodarstwa o alternatywnych źródłach dochodu, przedsiębiorstwa rolne i grupy producenckie.

–  Już samo znalezienie się w gronie finalistów konkursu jest bardzo dużym wyróżnieniem. Bez wątpienia należą państwo do elity rolników. To dzięki takim gospodarstwom  jak wasze rozwija się polskie rolnictwo i osiągamy sukcesy w eksporcie produktów rolno-spożywczych – powiedział uczestniczący w uroczystości  minister Krzysztof Jurgiel i podkreślił, że eksport tych produktów przekroczył w ubiegły roku 25 mld euro.

Laureatów wyłoniła kapituła konkursowa, która skalda się z przedstawicieli Stowarzyszenia “Polski Klub Rolnik – Farmer Roku”, uczelni rolniczych, ministerstwa rolnictwa  i rozwoju wsi, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz niezależnych ekspertów.

Konkursu Rolnik – Farmer Roku odbywa się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi i wpisał się już  na stałe do kalendarza ważnych imprez rolniczych w Polsce.

 

Źródło:MRiRW

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

x

Skonfiguruj swoją halę !

kobex
   
x

Projekty dla rolnictwa

obora-w-modrzewiu-3
x

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Orka łubinu – Pronar 1221A +Unia tur 3+1
x

Kobieta na gospodarke

Sexy brunette woman.
Już dzisiaj znajdź kobietę do życia na gospodarkę rolną !