Rolniczy król youtuberów !

Rolniczy król youtuberów !

17361941_1302194233198239_3187501641155958107_n
Rolniczy król youtuberów !
głosy: 0 ,średnia: 0.00

Ostatnia dekada w rolnictwie, ukazana w internecie należała bez wątpienia do rolniczych youtuberów. Tysiące przesłanych filmów z pokazów prac rolniczych, miliony wyświetleń i jeszcze lepsze ujęcia, jakich nie powstydziłby się producent filmowy. Ich ciężka praca, najlepiej pokazała, co tak naprawdę zmieniło się w rolnictwie. Jak zmieniała się technologia uprawy, hodowli, budownictwa . Jednym z czołowych “producentów” takich filmów w Polsce jest Bartosz Chibowski zamieszkały w wsi Kaliski znajdującej się w wschodniej części województwa mazowieckiego, który zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań

Skąd się wzięła Twoja pasja ?

-Pasja wzięła się z zamiłowania do rolnictwa, od małego lubiłem pracę na roli, z czasem zacząłem oglądać tego typu filmiki na youtube i w 2011r sam nagrałem i zmontowałem pierwszy film.

 

Jakie największe trudności stały Ci na drodze aby zostaç jednym z czołowych youtuberòw w Polsce ?

-Główną przeszkodą był i jest brak czasu na bieganie po polu z aparatem. Często zamiast nagrywania najzwyczajniej muszę usiąść za kierownicą ciągnika i wykonać daną pracę, przez co nie mam możliwości nagrania ujęć.

 

Na jakim sprzęcie zaczynałeś i jakim obecnie pracujesz ?

Zaczynałem nagrywanie starym aparatem, który dostałem jeszcze na komunię, następnie przerzuciłem się na telefon który nagrywał w HD, następnym ” sprzętem ‘ byłą kamera SONY HDR CX-190 zakupiona po wakacjach 2012 która była przełomem i wkroczeniem na kanał jakości Full HD. Sony służyła mi do zakończenia sezonu 2014. Wraz z rozpoczęciem sezonu 2015 zakupiłem aparat Panasonic LUMIX G5 który służy mi do dnia dzisiejszego. Pod koniec roku 2015 zakupiłem również drona DJI PHANTOM 3 Professional, który obecnie wymieniłem na model PHANTOM 4

 

Czy swoje hobby zamierzasz dalej poszerzać i połàczyć w przyszłoścu z swoją pracą ?

-Moje hobby coraz bardziej zanika, pomimo, iż chciałbym kontynuować je dalej mam na to coraz mniej czasu i obawiam się że sukcesywnie będę się żegnał ze swoją publicznością. Obecnie zająłem się nagrywaniem vlogów które umieszczam na kanale SuperFarmer2, w których to mówię kilka słów na temat pracy wykonywanej w dany odcinku. Myślę że ta forma filmów potrwa jeszcze przez jakiś czas. Bardzo chciałbym pozostać jeszcze przez jakiś czas na ekranach widzów z filmami dzięki którym zdobyłem popularność, ale nien wiadomo co życie przyniesie. Zapraszam serdecznie na moje kanały na YouTube SuperFarmer16 oraz SuperFarmer2.

 

Pozdrawiam serdecznie, Bartosz Chibowski
Źródło: Rolniku.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

x

Monitoring dla Twojego gospodarstwa rolnego

Row of Simmental cows lying on straw in cow stable
  Zapoznaj się z ofertą
x

Skonfiguruj swoją halę !

kobex
   
x

Projekty dla rolnictwa

obora-w-modrzewiu-3
x

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Orka łubinu – Pronar 1221A +Unia tur 3+1
x

Kobieta na gospodarke

Sexy brunette woman.
Już dzisiaj znajdź kobietę do życia na gospodarkę rolną !