FORD RANGER – samochód dla rolnika

ap
FORD RANGER – samochód dla rolnika
głosy: 0 ,średnia: 0.00

bst bst

Duży, bezpieczny samochód, który zda egzamin w każdej sytuacji jest idealnym rozwiązaniem dla rolników i osób żyjących poza miastem, jeżdżących zarówno w trudnym terenie, jak i w długie podróże z dużą ilością ładunku. Pickup Ford Ranger dostępny jest w 4 różnych wersjach, z 3 różnymi kabinami.  Silniki o pojemności 2,2 l TDCi Duratorq zapewnia wysokie osiągi, przy jednoczesnym, niskim spalaniu paliwa. Wersja 130 KM dostępna wraz z 6-stopniowa ręczną skrzynią biegów lub 160 KM z 6-stopniową ręczną przekładnią lub 6-stopniową skrzynią automatyczną. Dla bardziej wymagających pozostaje silnik o pojemności 3,2 l TDCi Duratorq o mocy 200 KM i momentem obrotowym  470 NM.

Bogata opcja wyposażenia zapewni wysoki komfort każdej podróży. Dzięki systemowi SYNC 3, sterowanemu za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim, samochód ten zostanie Twoim wiernym przyjacielem.

Jeżeli pogoda i warunki drogowe zechcą Cię zaskoczyć, nie musisz się niczym martwić. Dzięki możliwości brodzenia wynoszącej aż 80 cm, śmiało możesz wjeżdżać w podtopiony teren, a odpowiednia zabudowa podwozia chronić będzie Twój samochód przed niespodziankami.
Z pakietem Off-Road, w skład którego wchodzi elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi, nie straszna będzie żadna zima czy droga. Imponująca zdolność holownicza pomoże Ci przewieźć każdy załadunek.  Jeżeli nie posiadasz wystarczających funduszy na nowy samochód – nie martw się. W ofercie Auto Plaza znajdziesz łatwo dostępny leasing na preferencyjnych warunkach. Dealer ten zaproponuje Ci również kompleksową ofertę ubezpieczeniową oraz serwisową.

Jeśli jesteś rolnikiem – powołaj się na rolniku.pl i skorzystaj ze specjalnego rabatu przy zakupie.

Auto Plaza - Autoryzowany Dealer Forda
Summit Motors Poland Sp. z o.o.
ul.Popularna 70, 02-473 Warszawa

tel.: +48 22 447 0000
www.autoplaza.com.pl

 

 

Źródło: Rolniku.pl

 

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

x

Monitoring dla Twojego gospodarstwa rolnego

Row of Simmental cows lying on straw in cow stable
  Zapoznaj się z ofertą
x

Skonfiguruj swoją halę !

kobex
   
x

Projekty dla rolnictwa

obora-w-modrzewiu-3
x

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Orka łubinu – Pronar 1221A +Unia tur 3+1
x

Kobieta na gospodarke

Sexy brunette woman.
Już dzisiaj znajdź kobietę do życia na gospodarkę rolną !