CENTRALNE TARGI ROLNICZE 2016 Nadarzyn

nadarzyn1
CENTRALNE TARGI ROLNICZE 2016 Nadarzyn
głosy: 0 ,średnia: 0.00

Po raz pierwszy w tym roku odbyły się Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie, pod Warszawą. Impreza dedykowana jest branży rolno-spożywczej. Na ponad 70 tys m2 powierzchni zaprezentowało się ponad 300 wystawców z całego kraju. Ze względu na dobre położenie komunikacyjne targi cieszyły się bardzo dużą popularnością, szczególnie wśród młodzieży. Oprócz najnowszych maszyn zwiedzający mieli okazję wziąć udział w szeregu różnych prelekcji i konferencjach poświęconych rolnictwu, z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa. Ciekawą atrakcją były występy zespołów ludowych, wystawy zwierząt, prezentacje stołów wigilijnych przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, oraz możliwość skosztowania przysmaków regionalnych produkowanych lokalnie przez małe firmy.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy szereg zbiorników do oleju napędowego napędowego o różnych pojemnościach, pojawiły się także zbiorniki mobilne oraz te przeznaczone do przechowywania nawozów płynnych. Nie mogło zabraknąć również laboratorium które cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

nadarzyn2

Podczas piątkowej gali zostaliśmy uhonorowani statuetką Złotego Żurawia Centralnych Targów Rolniczych 2016 za precyzyjny system pomiaru poziomu płynów LIPREMOS. System dzięki sondzie hydrostatycznej, pozwala na bardzo dokładny pomiar ilości posiadanej cieczy i uwzględnia zjawisko rozszerzalności cieplnej płynów. System jest przeznaczony do oleju napędowego, oleju opałowego, AdBlue, nawozów płynnych, wody deszczowej i oleju przepracowanego.

zloty_zuraw

zuraw

 

 

 

 

 

Źródło: http://swimer.com.pl

 

 

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

x

Skonfiguruj swoją halę !

kobex
   
x

Projekty dla rolnictwa

obora-w-modrzewiu-3
x

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Orka łubinu – Pronar 1221A +Unia tur 3+1
x

Kobieta na gospodarke

Sexy brunette woman.
Już dzisiaj znajdź kobietę do życia na gospodarkę rolną !