Agrobiznes 4.0, czyli cała branża rolnicza w jednym miejscu!

7
Agrobiznes 4.0, czyli cała branża rolnicza w jednym miejscu!
głosy: 0 ,średnia: 0.00

 

Agrobiznes 4.0, czyli cała branża rolnicza w jednym miejscu!

30 czerwca w Hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się debata pod hasłem „Agrobiznes 4.0”, która skupi grono ekspertów sektora rolnictwa w Polsce. Spotkanie odbędzie się m.in. pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a Partnerami wydarzenia zostali: BASF Polska, InterRisk, Nordkalk, ONE House, Skotan, Syngenta. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności i wymagań sanitarnych.

W części merytorycznej zaproszeni prelegenci poruszą najbardziej aktualne zagadnienia związane z wyzwaniami dla agrobiznesu, wpływu nowych technologii na branżę oraz możliwościami finansowania rolnictwa. Paneliści pochylą się nad tematem nowych technologii, które zaczynają mieć coraz to większe znaczenie dla firm z branży. Spróbują odpowiedzieć na pytania związane z budowaniem wzorowej współpracy pomiędzy producentami rolnymi, dystrybutorami i dostawcami. Jednym z zagadnień będzie zmiana tradycyjnego podejścia na rzecz niekonwencjonalnych rozwiązań oraz rola producentów w redukcji negatywnego oddziaływania na środowisko.

Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni między innymi: 

WojciechKędzia – Zastępca Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, JacekKostrzewa – Prezes Zarządu, Skotan, MarekŁuczak – Prezes Zarządu, Syngenta, PiotrMaciak – Prezes Zarządu, Nordkalk, CezaryUrban – Dyrektor Działu Agriculture Solutions, BASF Polska.

Wydarzenie dedykowane jest producentom rolnym, koncernom chemicznym, dystrybutorom, przedsiębiorstwom z sektora przetwórstwa rolno-spożywczego, producentom sprzętu rolniczego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa należy zgłosić pod adresem: potwierdzenia@executive-club.com.pl . Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy rejestracji uczestnictwa.

Partnerzy: BASF PolskaInterRisk, Nordkalk, ONE House, Skotan, Syngenta.

AGROBIZNES_czerwiec_PL

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

x

Monitoring dla Twojego gospodarstwa rolnego

Row of Simmental cows lying on straw in cow stable
  Zapoznaj się z ofertą
x

Skonfiguruj swoją halę !

kobex
   
x

Projekty dla rolnictwa

obora-w-modrzewiu-3
x

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Orka łubinu – Pronar 1221A +Unia tur 3+1
x

Kobieta na gospodarke

Sexy brunette woman.
Już dzisiaj znajdź kobietę do życia na gospodarkę rolną !